-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV:2008)-79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з фізичної та технічної охорони приміщень)
458 566.00
UAH без ПДВ
Номер:
474a772fa00b4a3ba0618d8984224012
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-04-002552-c-a1
Замовник:
Головне управління ДМС України у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37831493
-
Контактна особа:
Чапельська Софія Тарасівна +380322610609 Lv_vbsrz@dmsu.gov.ua
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, Львів, вул. Січових Стрільців, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП ЛЕВ-4
×
-
Код ЄДРПОУ:
36873654
-
Контактна особа:
Регета Роман Степанович +380322933573 levbezpeka@gmail.com
-
Адреса:
79068, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Лінкольна, 10
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
27/22/Ф
Дата підписання:
16.03.2022 00:00
Період дії договору:
16.03.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
458 566.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
458 566.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 (CPV:2008)-79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з фізичної та технічної охорони приміщень)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
70000, Україна, Львівська область, м.Львів, за місцем розташування об'єктів Замовника
На карті