• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з прибирання

266 300.00 UAH без ПДВ
Номер: 67cc9199aa3e45af9589d70265d4b2d4
Ідентифікатор договору: UA-2022-02-02-004814-c-c1
Замовник: Олександрійський міськрайонний центр зайнятості
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧИСТИЙ ЄЛИСАВЕТГРАД"
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Номер договору: 11
Дата підписання: 09.03.2022 15:09
Період дії договору: 14.03.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору: 266 300.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 70 078.94 UAH без ПДВ
Причини розірвання договору: Угода №1 від 25.05.2022 року про розірвання договору

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з прибирання
Код ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибирання
Кількість 1 послуга
Період постачання 14.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 28008, Україна, Кіровоградська область, м. Олександрія, проспект Соборний 126А На карті

Внесені зміни

    Номер: 05b700d3bd0f4d8494d90a4419a96b5f
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Угода №1 від 25.05.2022 року про розірвання договору з 01.06.2022 року
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 25.05.2022 10:16
    Статус:
    Опубліковано
pdf
pdf_0001.pdf
p7s
sign.p7s