-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків .Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, природного газу та електричної енергії
154 844.64
UAH з ПДВ
Номер:
a7c590134d6e48089d276bc1bf95e6bc
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-31-010819-b-b1
Замовник:
ДП "Державна лікарня Міністерства внутрішніх справ України в місті Кривий Ріг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08735876
-
Контактна особа:
Оксана Вуйченко +380961845168 bessarabirina@ukr.net
-
Адреса:
50036, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Одеська, 60-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ МИКОЛАЇВСЬКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42129888
-
Контактна особа:
Осташко Юлія 380992490470 ostashko_u@elektropostach.mk.ua
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Погранична, буд. 39/1
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Опис:
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків .Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, природного газу та електричної енергії
Номер договору:
100/66
Дата підписання:
09.03.2022 15:00
Період дії договору:
09.03.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
154 844.64 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 25 807.44 UAH)
Оплачено:
154 844.64 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 25 807.44 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
39867.87 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
50036, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Одеська, буд. 60-Б
На карті
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
fde2cbc30e4d4e14afe1fb2eb9abec0b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
29.08.2022 15:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
ffb54d3d71474a3da9ee19a4461516f7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
збільшення ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
31.08.2022 10:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
752536136f1149f4b1ae8c879fb61c66
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю/внесення змін до такого договору щодо збільшення ціни за одиницю товару. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, природного газу та електричної енергії
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
28.09.2022 14:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
bbbb55dc8fa54451bd4d8a9095e4150c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю/внесення змін до такого договору щодо збільшення ціни за одиницю товару. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, природного газу та електричної енергії
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
30.09.2022 15:00
Статус:
Опубліковано