-
Відкриті торги
-
КЕП
Надання послуг щодо пожежогасіння та запобігання пожежам.
надання послуг щодо пожежогасіння та запобігання пожежам
400 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
1a0bc34cf4a84d068d4e44829077fa4a
Ідентифікатор договору:
UA-2017-12-08-002353-b-c1
Постачальник:
ТОВ "ПІК "БЕЗПЕЧНІ СИСТЕМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38197014
-
Контактна особа:
Ліповцев Юрій Віталійович +380445699951 lifeissuper2010@gmail.com http://www.bsys.com.ua
-
Адреса:
02098, Україна, Київська область, Київ, вул. Юрія Шумського, 1 офіс, 116
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Опис:
надання послуг щодо пожежогасіння та запобігання пожежам
Номер договору:
15/01/18-С
Дата підписання:
15.01.2018 12:10
Період дії договору:
01.01.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
400 200.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 400 200.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування установок пожежогасіння та систем пожежної сигналізації, послуг з охорони та контролю за системами протипожежної автоматики на пожежному посту (цілодобово).
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.01.2018 - 31.12.2018