-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
1 558 750.00
UAH без ПДВ
Номер:
bd21ee804d3f4d1ba22fb393b8c201a1
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-17-004122-c-c1
Замовник:
Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146297
-
Контактна особа:
Шелудько Алла Андріївна 380577258400,380577258409 sheludko.alla@gmail.com
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Плеханівська, 94
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ІВАНОВ ОЛЕГ БОРИСОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2399413836
-
Контактна особа:
Іванов Олег 380679555510 olegivanov-1965@mail.ru
-
Адреса:
Україна, 61099, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ РИБАЛКА, будинок 42, квартира 28
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені: 107.50000 UAH без ПДВ
Номер договору:
27
Дата підписання:
22.02.2022 10:00
Період дії договору:
до 31.12.2022 00:00
Сума договору:
1 558 750.00 UAH без ПДВ
Причини розірвання договору:
Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника (Довідкою про зміни до кошторису на 2022 р. зменшено видатки)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість
14500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
61001, Україна, Харківська область, Харків, згідно дислокації закладів дошкільної освіти
На карті