-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
464 099.99
UAH з ПДВ
Номер:
c261ccc72d484d459d993ea7dbebbb55
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-10-002524-c-b2
Замовник:
ЧАПЛИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
26348829
-
Контактна особа:
Світлана Грабовецька +380951254238 hrabovetskasvitlana@gmail.com
-
Адреса:
75200, Україна, Херсонська область, Чаплинський р-н, смт. Чаплинка, вул. ПАРКОВА, буд. 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ МИКОЛАЇВСЬКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42129888
-
Контактна особа:
Осташко Наталія 380969162278 ostashko_n@elektropostach.mk.ua
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Погранична, буд. 39/1
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
100/238
Дата підписання:
22.02.2022 13:57
Період дії договору:
22.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
464 099.99 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 77 349.99 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
91000 Кіловат-година
Період постачання
01.02.2022 - 31.12.2022