• Відкриті торги
  • КЕП

Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені

1 165 920.00 UAH з ПДВ
Номер: eb86bf8573af45de835008502eb163fa
Ідентифікатор договору: UA-2017-11-28-000327-a-c1
Постачальник: ТОВ "Укрпродукт"
Класифікатор ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Номер договору: СЗ/18-85
Дата підписання: 10.01.2018 00:00
Період дії договору: 10.01.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору: 1 165 920.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 165 920.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість 14000 кілограм
Період постачання 01.01.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 85301, Україна, Донецька область, Покровськ, вулиця Степана Бовкуна,буд. 1 На карті