-
Відкриті торги
-
КЕП
Хліб пшеничний з борошна вищого ґатунку, хліб житньо-пшеничний
711 617.50
UAH з ПДВ
Номер:
7daa7e28d01d4af0b536208d4530f019
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-28-004547-c-b1
Постачальник:
ФОП Косточка Костянтин Юрійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2385001137
-
Контактна особа:
Косточка Костянтин Юрійович +380577619109 konstkost@meta.ua
-
Адреса:
61085, Україна, Харківська область, Харків, вул.Ак.Проскури, б. 3 кв.35
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Номер договору:
1к
Дата підписання:
02.01.2018 00:00
Період дії договору:
02.01.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
711 617.50 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 711 617.50 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб пшеничний з борошна вищого ґатунку, хліб житньо-пшеничний
Кількість
49175 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
61000, Україна, Харківська область, Харків, Дошкільні навчальні заклади Новобаварського району міста Харкова відповідно до дислокації
На карті