-
Відкриті торги
-
КЕП
природний газ
1 680 960.00
UAH з ПДВ
Номер:
1a66182ba3634aed9184a305eb57691c
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-27-001235-c-a1
Постачальник:
ТОВ АС ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
Станкєєв Ігор Генадійович +380503280038 igor.stankeev@ukr.net
-
Адреса:
85700, Украина, ДОНЕЦЬКА ОБЛ, ВОЛНОВАХА, ВУЛ ШЕВЦОВОЇ Д. 22А
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
524 (18) Б
Дата підписання:
02.01.2018 00:00
Період дії договору:
02.01.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
1 680 960.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 680 960.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природний газ
Кількість
206000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
20400, Україна, Черкаська область, Тальнівський район, межа балансової належності
На карті