• Відкриті торги
  • КЕП

Природний газ

2 894 108.51 UAH з ПДВ
Номер: 1eb31414630f4127aba6f3dbf2c29f9a
Ідентифікатор договору: UA-2017-11-28-001855-c-c1
Постачальник: ТОВ "АС"
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: № 532 (18) Б
Дата підписання: 01.01.2018 00:01
Період дії договору: 01.01.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 2 894 108.51 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 894 108.51 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 352854 метри кубічні
Період постачання 01.01.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 64600, Україна, Харківська обл., Лозова, згідно дислокації навчальних закладів Лозівського району Харківської області На карті