-
Відкриті торги
-
КЕП
Автомобільний бензин А-92 (талони), дизельне паливо (талони) за ДК 021:2015 код 09130000-9 «Нафта і дистилятори»
Бензин А-92 (талони) - 12500л, дизельне паливо - 7000л.
584 250.00
UAH з ПДВ
Номер:
946b0678b4cf45eb99ec8ffa62b9ba88
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-05-001473-c-c1
Замовник:
19 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38181800
-
Контактна особа:
Оболоніна Ірина Юріївна 380509550099 dprz19-buh@dn.dsns.gov.ua
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, Добропілля, ВУЛИЦЯ ПЕРШОТРАВНЕВА, будинок 54 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ТЕРМІНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31366203
-
Контактна особа:
Сиваш Владислав Павлович 380626414714 terminal08@list.ru
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, Харків, вул. Кооперативна, 6/8
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Автомобільний бензин А-92 (талони): 29.94000 UAH з ПДВ
Опис:
Бензин А-92 (талони) - 12500л, дизельне паливо - 7000л.
Номер договору:
19/05
Дата підписання:
07.02.2022 13:00
Період дії договору:
07.02.2022 00:00 - 31.12.2022 02:00
Сума договору:
584 250.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 97 375.00 UAH)
Оплачено:
584 250.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 97 375.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автомобільний бензин А-92 (талони)
Кількість
1000 літр
Період постачання
до 20.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Дизельне паливо (талони)
Кількість
Період постачання
до 20.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
c09ef00133a04a45a56c8b1fd52e76e3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до п.п.1 п.9.2 розділу IX «Інши умови» Договору № 19/05 від 07.02.2022р. та п.1 ч.5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі» у зв’язку зі зменшенням обсягів реального фінансування видатків на придбання паливно-мастильних матеріалів
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
30.11.2022 12:00
Статус:
Опубліковано