-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 51700000-9 — Послуги зі встановлення протипожежного устаткування (Послуги з розробки робочої документації та улаштування системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей)
3 183 738.81
UAH з ПДВ
Номер:
f2de7906dbee4942b574eec2e6f453ec
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-24-007963-b-a1
Замовник:
Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
39833860
-
Контактна особа:
Філіц Людмила Олегівна 380442530086 tender.osvita@ukr.net
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, вул. Інститутська, буд. 24/7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Л. С. ЦЕНТР-ЗАХИСТУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34838089
-
Контактна особа:
Пшенична Людмила 380964448886 LSC_Z@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, 02094, м.Київ, ВУЛИЦЯ МАГНІТОГОРСЬКА, будинок 1
Класифікатор ДК 021:2015:
51700000-9 Послуги зі встановлення протипожежного устаткуванняАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Послуги з розробки робочої документації та улаштування системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей (Джерело фінансування закупівлі - кошти місцевого бюджету): 3 183 738.81000 UAH з ПДВ
Номер договору:
ВТ/2240/ЛС
Дата підписання:
10.02.2022 10:00
Період дії договору:
до 31.12.2022 00:00
Сума договору:
3 183 738.81 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 530 623.13 UAH)
Оплачено:
3 183 738.81 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 530 623.13 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з розробки робочої документації та улаштування системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей (Джерело фінансування закупівлі - кошти місцевого бюджету)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.05.2022
Місце постачання
Відповідно до документації