-
Відкриті торги
-
КЕП
Страхові послуги (страхування членів ДПД)
1 998.00
UAH без ПДВ
Номер:
9bcbbe37a20d4c4fbd28e03f4c613aba
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-15-003461-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "ЕКСПО СТРАХУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35392462
-
Контактна особа:
Іванців Анатолій Евгенович 541-02-02, 380445410202, ins.expo@gmail.com http://www.exposk.com.ua/
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, Луначарського 14, оф.81
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
15/0100/17-11-107
Дата підписання:
27.12.2017 15:00
Період дії договору:
29.12.2017 00:00 - 29.12.2018 00:00
Сума договору:
1 998.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Страхування членів ДПД
Кількість
17 людей
Період постачання
20.12.2017 - 20.12.2018