-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Активна електрична енергія
3 132 752.44
UAH з ПДВ
Номер:
14f8bd1431f1403083e01c2550a1002e
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-07-006827-a-a1
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО УПРАВЛІННЯ "ТЕПЛОВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14271932
-
Контактна особа:
Ставнюк Володимир Іванович 380374131999 Q123.4@UKR.NET
-
Адреса:
60236, Україна, Чернівецька область, Новодністровськ, ПРОМБАЗА
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТАТУС ЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42892355
-
Контактна особа:
Паньків Ярослав Андрійович 380982254677 statusenergo@ukr.net
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Бойківська, будинок 5е, офіс 2
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
27/02/2022
Дата підписання:
10.02.2022 00:00
Період дії договору:
10.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
3 132 752.44 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 522 125.41 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Активна електрична енергія
Кількість
1100000 кВт⋅год
Період постачання
до 31.12.2022
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
6af58e17260644739f191f47bde92f9b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
збільшення ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
20.09.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
5ad2e799148d41359b2d3257abce8a93
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення суми договору та приптнення його дії
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
29.11.2022 00:00
Статус:
Опубліковано