-
Відкриті торги
-
КЕП
Додаткові роботи по об’єкту: Капітальний ремонт частини приміщень лікувального корпусу Комунального некомерційного підприємства «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» (ОПЕРАЦІЙНИЙ БЛОК) за адресою: по вул. Котляревського, 1 у м. Бориспіль
13 195 047.37
UAH з ПДВ
Номер:
1c79bae03300414f835ccaaa81093a97
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-29-002198-a-a1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" (КНП "ББЛІЛ")
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994132
-
Контактна особа:
Сорока Лариса Петрівна +380459561523 Larisa73.Soroka@gmail.com
-
Адреса:
08301, Україна, Київська область, Бориспіль, вул.Котляревського,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Атіс+1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39757481
-
Контактна особа:
Федоренко Ігор Олексійович 380661713565 atislinkof@gmail.com
-
Адреса:
08301, Україна, Київська область, Бориспіль, вул.Бежівка, будинок 35
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
22/43
Дата підписання:
08.02.2022 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2023 23:59
Сума договору:
13 195 047.37 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 199 174.56 UAH)
Оплачено:
13 195 047.37 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 199 174.56 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Додаткові роботи по об’єкту: Капітальний ремонт частини приміщень лікувального корпусу Комунального некомерційного підприємства «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» (ОПЕРАЦІЙНИЙ БЛОК) за адресою: по вул. Котляревського, 1 у м. Бориспіль
Кількість
1
Період постачання
до 31.12.2023
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
c201bab0bfcb41b4b470e9d83cef9e94
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внесення змін в п.4.1.1 Фінансування робіт
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
10.02.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
cf60d5f7bd464070b410d4cc1a8da55a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна банківських реквізитів підрядчика
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
03.03.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
b0a3a47ec77a4f0f8306115240a1193f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внесення змін до договору фінансування робіт, виділенні кошти рішенням сесії міської ради №1897-26-VIII від 26.07.2022 року
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
09.08.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
f5560d8c7cdb4c24834bf95a2968625c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Залишок коштів по договору , який буде використано при умові виділення бюджетних асігнувань на майбутні періоди, сума фінансування перенесена на 2023 рік
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
29.12.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
8b0e7ffd29bf41c4b006a253fa4e0cc6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
ІІІ етап проведення робіт кошти виділені Рішенням міської ради № 2370-35-8 від 03.03.2023 року
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
15.03.2023 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
e48fb68506db4d8fadb203145f497096
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшені обсягі робіт
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
29.09.2023 00:00
Статус:
Опубліковано