-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясо
1 327 198.14
UAH з ПДВ
Номер:
8d2a579e985841149e06258ff58a2513
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-31-002491-c-b1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КАНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04591647
-
Контактна особа:
Світлана Олександрівна Савченко +380473631873 kanivkamvotender@ukr.net
-
Адреса:
19000, Україна, Черкаська область, м. Канів, вул. Шевченка, буд. 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "АЛЬЯНС-АГРІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41311847
-
Контактна особа:
Світлана Якуба +380472563002 allianceagri2020@gmail.com
-
Адреса:
18008, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, Соснівський район ВУЛИЦЯ ХОМЕНКА будинок 12
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору:
№ 73
Дата підписання:
08.02.2022 12:00
Період дії договору:
08.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
1 327 198.14 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 221 199.69 UAH)
Оплачено:
22 289.18 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 714.86 UAH)
Причини розірвання договору:
У зв'язку з ростом цін на відповідний товар, Замовник та Постачальник, дійшли згоди зменшити суму договору на 1 304 908,96 грн. та достроково розірвати Договір за взаємною згодою сторін.
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Філе куряче
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
6005 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
19000, Україна, Черкаська область, м. Канів, за адресами підпорядкованих закладів замовника
На карті
Яловичина
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1671 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
19000, Україна, Черкаська область, м. Канів, за адресами підпорядкованих закладів замовника
На карті
Свинина
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1432 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
19000, Україна, Черкаська область, м. Канів, за адресами підпорядкованих закладів замовника
На карті