-
Відкриті торги
-
КЕП
Вершкове масло (82,5%,жирності фасоване по 200 грам)
449 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
40bb2b7dbd714d0baf0760078686967b
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-17-013518-c-a1
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41086985
-
Контактна особа:
Анна Левченко +380465721170 anna_1606@ukr.net
-
Адреса:
15300, Україна, Чернігівська область, м. Корюківка, вул. Бульварна, 6
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
АТ "БАЗИС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14231737
-
Контактна особа:
Елена Стецкова +380636820989 elena_stetskova@bazis.cn.ua
-
Адреса:
14021, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Любецька, 70
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Номер договору:
12
Дата підписання:
24.01.2022 11:11
Період дії договору:
24.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
449 400.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 74 900.00 UAH)
Оплачено:
13 257.30 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 209.55 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вершкове масло (82,5%,жирності фасоване по 200 грам)
Кількість
295 пачок
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
e1c3a38b3abc4ed48059d1a56af0d9d4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
20.12.2022 10:55
Статус:
Опубліковано