-
Відкриті торги
-
КЕП
15530000-2 - Масло вершкове (15530000-2 - Масло вершкове).
45 570.00
UAH без ПДВ
Номер:
f56aafe5f8af4a4e94802339adf71be3
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-16-005403-c-c1
Замовник:
СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНЕ УПРАВЛІННЯ ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43936655
-
Контактна особа:
Бірюк Ганна Леонідівна +380667370574 sgu.vmr@gmail.com
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, місто Вишгород, площа Шевченка, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ВАХНА ОЛЕКСАНДР МИРОСЛАВОВИЧ
"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2838007010
-
Контактна особа:
Олександр Вахна +380676654722 123519z84@gmail.com
-
Адреса:
08150, Україна, Київська область, Києво-Святошинський р-н, місто Боярка, ВУЛИЦЯ МОЛОДІЖНА, будинок 76, квартира 95
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Номер договору:
13
Дата підписання:
24.01.2022 00:00
Період дії договору:
24.01.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
45 570.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Масло вершкове -15530000-2 (Масло вершкове).
Кількість
155 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
ce8c6c82bb0645b4a660faa40c51da29
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
ДУ №1 до дог.13
Дата внесення змін до договору:
21.06.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
518a922e15a04c0ebc43ea4d5a390ef4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
28.09.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
e6e86121f0194e96b0a9e6ec05454e82
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
№3
Дата внесення змін до договору:
07.11.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
c4a4f92c7f464dce98f2ff1963dcbb7e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
№4
Дата внесення змін до договору:
06.12.2022 00:00
Статус:
Опубліковано