-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 «14410000-8 Кам’яна сіль» «Сіль технічна (помел №3)»
774 990.00
UAH з ПДВ
Номер:
b4f503d4d72c4e24a5e02be64d31fcf5
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-20-016676-c-c1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРІУПОЛЬАВТОДОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40940113
-
Контактна особа:
Інна Чаус +380677851464 avtodor.chaus@mariupolrada.gov.ua
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, провулок Банний, буд.5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Склосервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32788010
-
Контактна особа:
Станислав Кляхин +380987149127, +380503672495 com@glass.dn.ua
-
Адреса:
87515, Україна, Донецька область, Мариуполь, вул. Гавань Шмідта,12
Класифікатор ДК 021:2015:
14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Номер договору:
19
Дата підписання:
24.01.2022 09:00
Період дії договору:
24.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
774 990.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 129 165.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 «14410000-8 Кам’яна сіль» «Сіль технічна (помел №3)»
Кількість
500 тонни
Період постачання
до 28.02.2022