-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин марки А-95
424 160.00
UAH з ПДВ
Номер:
dfb442530a1e47a6bb507faf6e443871
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-09-013577-c-c1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ІЛЛІНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37695958
-
Контактна особа:
Вікторія Солодовнік +380507549267 krcpmsp@ukr.net
-
Адреса:
85143, Україна, Донецька область, Костянтинівський р-н, с. Іллінівка, вул. Адміністративна, 42/3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Вейт-ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23118980
-
Контактна особа:
Ганночка Ігор +380954110232 pokablond@ukr.net
-
Адреса:
85107, Україна, Донецька область, Костянтинівка, вул. Мірошніченка, 13
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
11/01-22
Дата підписання:
11.01.2022 14:00
Період дії договору:
11.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
424 160.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 70 693.33 UAH)
Оплачено:
421 719.50 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 70 286.58 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин марки А-95
Кількість
16000 літр
Період постачання
17.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
85143, Україна, Донецька область, с. Іллінівка Костянтинівського району, вул. Адміністративна, 42/3
На карті
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
8ea90ed7a9664dcf978d89cbfb0193ce
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни за одиницю товару. Ціна за одиницю складає 29,13 грн. з ПДВ. Обсяг закупівлі - 14560,933 л
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
03.02.2022 13:23
Статус:
Опубліковано