-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт покриття вул.Сонячна та вул.Миру в смт.Білогір"я Шепетівського району Хмельницької області (ДК 021-2015 -45233000-9 Будівництво,влаштування фундаменту та покриття шосе, доріг)
1 789 395.49
UAH з ПДВ
Номер:
f0c2f9820975488f91d0f5523392ccd8
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-03-002860-a-b1
Замовник:
Комунальне підприємство Білогірської селищної ради " Білогір'я спецтрансбуд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34402280
-
Контактна особа:
Кравець Алла bilogbud@ukr.net
-
Адреса:
30200, Україна, Хмельницька область, смт. Білогір'я, вулиця Івана Франка будинок 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП "МВМ-13"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14149378
-
Контактна особа:
Врам Мовсісян +380673822274 aukcionmvm@gmail.com
-
Адреса:
30430, Україна, Хмельницька область, Шепетівський район, село Судилків, вул. БІЛОКРИНИЦЬКА, будинок 4
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Капітальний ремонт покриття вул.Сонячна та вул.Миру в смт.Білогір"я Шепетівського району Хмельницької області (ДК 021-2015 -45233000-9 Будівництво,влаштування фундаменту та покриття шосе, доріг): 1 789 395.49000 UAH з ПДВ
Номер договору:
50
Дата підписання:
06.01.2022 00:00
Період дії договору:
06.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
1 789 395.49 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 298 232.58 UAH)
Оплачено:
1 789 395.49 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 298 232.58 UAH)
Причини розірвання договору:
Замовник та Підрядник дійшли згоди розірвати Договір №50 від 06 січня 2022 р., у зв'язку із відсутністю потреби
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт покриття вул.Сонячна та вул.Миру в смт.Білогір"я Шепетівського району Хмельницької області (ДК 021-2015 -45233000-9 Будівництво,влаштування фундаменту та покриття шосе, доріг)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.08.2022
Місце постачання
30200, Україна, Хмельницька область, смт.Білогір'я, вул.Сонячна та вул.Миру Шепетівського району
На карті
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
597ca6a9647e45c4ab97378c1f772e06
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку виконання робіт
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
31.08.2022 00:00
Статус:
Опубліковано