-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015:15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб пшеничний з борошна вищого ґатунку; хліб із цільнозернового пшеничного борошна; хліб із цільнозернового житнього борошна)
279 089.08
UAH без ПДВ
Номер:
5f53ed5acc454f638c0a3719aa003d9a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-01-008000-b-b1
Замовник:
Управління освіти адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146311
-
Контактна особа:
Дідковська Софія Олександрівна 380577120894 okt_tender@ukr.net
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, Харків, вул.Ярославська,буд.21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП КОСТОЧКА КОСТЯНТИН ЮРІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2385001137
-
Контактна особа:
Косточка Костянтин 380973066791 konstkost@ukr.net
-
Адреса:
61085, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ПРОСКУРИ, будинок 3, квартира 35
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Хліб пшеничний з борошна вищого ґатунку: 30.50000 UAH без ПДВ
Хліб із цільнозернового пшеничного борошна: 82.80000 UAH без ПДВ
Хліб із цільнозернового житнього борошна: 83.00000 UAH без ПДВ
Хліб із цільнозернового пшеничного борошна: 82.80000 UAH без ПДВ
Хліб із цільнозернового житнього борошна: 83.00000 UAH без ПДВ
Номер договору:
№22-8к
Дата підписання:
04.01.2022 09:20
Період дії договору:
до 31.12.2022 00:00
Сума договору:
279 089.08 UAH без ПДВ
Оплачено:
279 089.08 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб пшеничний з борошна вищого ґатунку
Кількість
94.2 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
61000, Україна, Харківська область, Харків, Згідно дислокації закладів дошкільної освіти Управління освіти адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради
На карті
Хліб із цільнозернового пшеничного борошна
Кількість
1625.4 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
61000, Україна, Харківська область, Харків, Згідно дислокації закладів дошкільної освіти Управління освіти адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради
На карті
Хліб із цільнозернового житнього борошна
Кількість
1706.42 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
61000, Україна, Харківська область, Харків, Згідно дислокації закладів дошкільної освіти Управління освіти адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
f61cd8747dac43d48f5a099a75b9b4d1
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Протокол виявлення технічної помилки
Номер додаткової угоди:
б/н
Дата внесення змін до договору:
06.01.2022 08:40
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
03fa3b76644c4c8db882a8c59f4fca76
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
1/8к
Дата внесення змін до договору:
24.10.2022 16:50
Статус:
Опубліковано