• Відкриті торги
  • КЕП

Персональний комп'ютер у комплекті (системний блок, моніпулятор "миша",клавіатура)

214 500.00 UAH з ПДВ
Номер: 07c98e4ba4924ddd8281531b2c07a287
Ідентифікатор договору: UA-2017-11-17-000318-a-a1
Замовник: Управління праці та соціального захисту населення Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
Постачальник: ТОВ "Торговий будинок "Конрад"
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Номер договору: 6/12
Дата підписання: 19.12.2017 00:00
Період дії договору: до 31.12.2017 00:00
Сума договору: 214 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 214 500.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Персональний комп'ютер у комплекті (системний блок, моніпулятор "миша",клавіатура)
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 15 штуки
Період постачання 22.12.2017 - 29.12.2017
Місце постачання 02121, Україна, Київ, Київ, Харківське шоссе 176Г На карті