-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015 (CPV) 15530000-2 Вершкове масло (Масло солодковершкове)
26 880.00
UAH без ПДВ
Номер:
829d118eb4924f088e9b5343904c08a2
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-01-005103-b-c1
Замовник:
КЗ Відділ освіти Новокаховської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146682
-
Контактна особа:
Ніконова Любов Георгіївна +380956227032 nkfinosvita@i.ua http://www.nkmetka.gov.ua
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, місто Нова Каховка, вул. Історична 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Гриненко Сергій Юрійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2740805731
-
Контактна особа:
Гриненко Сергій Юрійович +380663162644 grinenko.27su@gmail.com
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, Нова Каховка, вул. Паризької Комуни, буд 5, кв. 126
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Масло солодковершкове: 224.00000 UAH без ПДВ
Номер договору:
1
Дата підписання:
05.01.2022 00:00
Період дії договору:
05.01.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
26 880.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
26 880.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Масло солодковершкове
Кількість
120 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
1f3bccec35fa465aa79c9a859e1d60d2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
24.01.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
5402fc61cd11422894a01e32902de48e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна сторонніх показників
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
16.02.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
2274e3d29a6048e8a2f83ed90f12b7f2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
19.09.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
8cb173922f0845b28108d067c40bf064
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
30.09.2022 00:00
Статус:
Опубліковано