-
Відкриті торги
-
КЕП
15220000-6 – Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (риба свіжоморожена хек)
213 350.00
UAH без ПДВ
Номер:
aa9714d0013b4beda149424953836231
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-29-009947-c-c1
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму та зовнішніх зв'язків Полянської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41087858
-
Контактна особа:
Петро Лізанець +380660054133 polyanaosvita@ukr.net http://osvita.polyanska-gromada.gov.ua/
-
Адреса:
89313, Україна, Закарпатська область, с. Поляна, вул. Духновича, 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ПОПОВИЧ ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3130113797
-
Контактна особа:
Віталій Попович +380503333929 bagel779@gmail.com
-
Адреса:
89300, Україна, Закарпатська область, місто Свалява,, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок №56, квартира №14
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Номер договору:
10
Дата підписання:
04.01.2022 11:18
Період дії договору:
04.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
213 350.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
143 405.91 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
15220000-6 – Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (риба свіжоморожена хек)
Кількість
2074.99 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
8961fad42b974b438f42e680a833707a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю/внесення змін до такого договору щодо збільшення ціни за одиницю товару. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, природного газу та електричної енергії
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
20.05.2022 16:32
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
f967f37ba010494fad7998ef0ee4fc85
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю/внесення змін до такого договору щодо збільшення ціни за одиницю товару. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, природного газу та електричної енергії
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
19.09.2022 09:22
Статус:
Опубліковано