-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія
426 249.74
UAH з ПДВ
Номер:
f64ddf3975dc425eb2bec9ad0ba0f8c9
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-25-009599-a-c1
Замовник:
Комунальний дошкільний навчальний заклад "Ясла-садок № 47 "Подоляночка" Маріупольської міської ради Донецької області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22041821
-
Контактна особа:
Вікторія Бодягіна +380974660965 47dnz@ukr.net
-
Адреса:
87503, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Київська, 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Донецькі енергетичні послуги
×
-
Код ЄДРПОУ:
42086719
-
Контактна особа:
Зіпенко Роман Олександрович +380668138419 ZipenkoRO@yasno.com.ua
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, Маріуполь, бул. Шевченка 62
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
№ 3170
Дата підписання:
01.01.2022 10:42
Період дії договору:
01.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
426 249.74 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 71 041.62 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія
Кількість
73754 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
844f4852335e42dda47bab8e5e06668c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
збільшення ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
№ 1
Дата внесення змін до договору:
12.01.2022 09:37
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
3bd00d424eb0427790e2c85103827c1f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер додаткової угоди:
№ 2
Дата внесення змін до договору:
18.02.2022 12:40
Статус:
Опубліковано