-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин А-92(за талонами), дизельне паливо (за талонами)
168 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
3a917edb27ab4e6c8236a9a56095dc78
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-24-003204-a-c1
Замовник:
Українська інженерно-педагогічна академія
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071228
-
Контактна особа:
Надія Васильєва +380577337942 uipa-snab@ukr.net http://uipa.edu.ua
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. УНІВЕРСИТЕТСЬКА,16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "УКРНАФТА-ПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43012009
-
Контактна особа:
Андрій Зорба +380959200289 andrii.zorba@postach.ukrnafta.com
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
390
Дата підписання:
28.12.2021 14:21
Період дії договору:
28.12.2021 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
168 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 28 000.00 UAH)
Оплачено:
168 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 28 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92(за талонами), дизельне паливо (за талонами)
Кількість
6000 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
0dd152cfc90a49c19cc09672112e8d87
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
детальніше у тексті додаткової угоди
Номер додаткової угоди:
390
Дата внесення змін до договору:
11.01.2022 10:53
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
0759c1989ec641b89d68e712eef602f4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
детальніше у тексті додаткової угоди
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
18.01.2022 10:15
Статус:
Опубліковано