• Відкриті торги
  • КЕП

Cистемні блоки з операційною системою (Машини для обробки даних (апаратна частина)

364 058.64 UAH з ПДВ
Номер: 642a7155ee54440eb2382d6fd4ab7779
Ідентифікатор договору: UA-2017-11-14-002947-a-c1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Технології для бізнесу"
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Номер договору: 490
Дата підписання: 15.12.2017 15:00
Період дії договору: 15.12.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору: 364 058.64 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 364 058.64 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Cистемні блоки з операційною системою (Машини для обробки даних (апаратна частина)
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 43 штуки
Період постачання 18.12.2017 - 22.12.2017
Місце постачання 33028, Україна, Рівненська область, м. Рівне, Замкова, 29 На карті