-
Відкриті торги
-
КЕП
Згідно коду ДК 021:2015 33690000-3 - Лікарські засоби різні:Д маніт фарм, мальтоза чда, лактоза чда, сорбіт хч, крохмаль розчинний чда, сахароза чда, сечовина хч
1 647.20
UAH з ПДВ
Номер:
dca54b4b3eb34c50afdfed5f79956e68
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-29-005177-c-c1
Замовник:
Бахмутська районна філія Державної установи "Донецький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38531812
-
Контактна особа:
Ирина Колесник +380627449386 irinakolesnik968@gmail.com https://donolc.org
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, вул. Сибірцева, 130
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХІМЛАБОРРЕАКТИВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23522853
-
Контактна особа:
Наталія Константінова +380672430258 konstantinova@hlr.ua
-
Адреса:
03006, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛ. ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКА, будинок 57/3
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору:
55
Дата підписання:
28.12.2021 11:28
Період дії договору:
28.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
1 647.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 274.53 UAH)
Оплачено:
1 647.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 274.53 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Д маніт фарм
×
-
НК 024:2019:
33354 Добавка для культурного серидовища
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
0.1 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
мальтоза чда
×
-
НК 024:2019:
33354 Добавка для культурного серидовища
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
0.05 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
лактоза чда
×
-
НК 024:2019:
33354 Добавка для культурного серидовища
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
0.05 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
сорбіт хч
×
-
НК 024:2019:
33354 Добавка для культурного серидовища
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
0.05 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
крохмаль розчинний чда
×
-
НК 024:2019:
33354 Добавка для культурного серидовища
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
0.05 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
сахароза чда
×
-
НК 024:2019:
33354 Добавка для культурного серидовища
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
0.1 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
сечовина хч
×
-
НК 024:2019:
33354 Добавка для культурного серидовища
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
0.1 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021