-
Відкриті торги
-
КЕП
Дитячі ігрові майданчики (37530000-2 - Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор)
545 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
90792a37b90845a5a49cfb0e2b8d7bd6
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-13-001887-c-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКІ БУДІВЕЛЬНІ СКЛАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32193611
-
Контактна особа:
Шевченко Сергій Васильович 380952947415, 380952947415 ubs61@avs.dn.ua http://babyland.dn.ua/
-
Адреса:
87507, Україна, Донецька область, Маріуполь, Грецька, 206
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Номер договору:
133-17-6310
Дата підписання:
15.12.2017 10:00
Період дії договору:
до 31.12.2017 00:00
Сума договору:
545 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 545 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дитячі ігрові майданчики
Кількість
8 комплект
Період постачання
до 31.12.2017