-
Відкриті торги
-
КЕП
Пренатальний скринінг I триместру вагітності з 9 по 13 тижні: хоріонічний гонадотропін (β-ХГЛ (вільний)), асоційований із вагітністю протеїн-А (РАРР-А), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Пренатальний скринінг II триместру вагітності з 14 по 18 тижні: альфафетопротеїн (АФП), хоріонічний гонадотропін (β-ХГЛ (вільний)), естріол (Е3 (вільний)), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; TORCH-комплекс lgM, lgG до: цитомегаловірусу (CMV), токсоплазми (Toxoplasma gondii), віруса краснухи (Rubella), віруса простого герпесу І та ІІ типу (HSV), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Хламідія трахоматіс, ПЛР якісний, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Феритин, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Трансферин, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Прокальцитонін, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Глікований гемоглобін, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Вітамін D3, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Міжнародне нормалізоване відношення (МНВ), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Тиреотропний гормон (ТТГ), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Т3 вільний (трийодтиронін), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Т4 вільний (тироксин), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Тиреоглобулін (ТГ), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Інсулін, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Адренокортикотропний гормон (АКТГ, АСТН, кортикотропін), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Кортизол (гідрокортизон), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Соматотропний гормон (соматотропін, СТГ), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Інсуліноподібний фактор росту 1 (соматомедин C), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Пролактин (PRL) (лактогенний або мамотропний, мамотрофний гормон), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Антитіла до тиреопероксидази (АТ-ТПО), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; РМП кількісний метод, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Дослідження крові на сифіліс із вени методом ІФА, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Дослідження крові із вени на сифіліс методом РПГА, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Гістологічне дослідження біоптата шийки матки, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Гістологічне дослідження пухлин шкіри, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Гістологічне дослідження пухлин м’яких тканин, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій
69 975.00
UAH без ПДВ
Номер:
fb1bb8df5fbf4e9a8f6a98efc5c8f668
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-17-004237-b-b1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 25» ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003445
-
Контактна особа:
ЄРЕЦЬКА Марина Миколаївна 380577251178, 380577251201 25_pk.economist@ukr.net
-
Адреса:
61050, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Руставелі, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО МЕДИЧНА ЛАБОРАТОРІЯ "АНАЛІТИКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30292293
-
Контактна особа:
Ольга Федець OFEDETS@GMAIL.COM
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, Харків, 61002, Харківська обл., місто Харків, Київський район, ВУЛИЦЯ АРТЕМА, будинок 6, квартира 34
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Пренатальний скринінг I триместру вагітності з 9 по 13 тижні: хоріонічний гонадотропін (β-ХГЛ (вільний)), асоційований із вагітністю протеїн-А (РАРР-А): 200.00000 UAH без ПДВ
Пренатальний скринінг II триместру вагітності з 14 по 18 тижні: альфафетопротеїн (АФП), хоріонічний гонадотропін (β-ХГЛ (вільний)), естріол (Е3 (вільний)): 300.00000 UAH без ПДВ
TORCH-комплекс lgM, lgG до: цитомегаловірусу (CMV), токсоплазми (Toxoplasma gondii), віруса краснухи (Rubella), віруса простого герпесу І та ІІ типу (HSV): 655.00000 UAH без ПДВ
Хламідія трахоматіс, ПЛР якісний: 110.00000 UAH без ПДВ
Феритин: 180.00000 UAH без ПДВ
Трансферин: 155.00000 UAH без ПДВ
Прокальцитонін: 630.00000 UAH без ПДВ
Глікований гемоглобін: 165.00000 UAH без ПДВ
Вітамін D3: 370.00000 UAH без ПДВ
Міжнародне нормалізоване відношення (МНВ): 45.00000 UAH без ПДВ
Тиреотропний гормон (ТТГ): 130.00000 UAH без ПДВ
Т3 вільний (трийодтиронін): 130.00000 UAH без ПДВ
Т4 вільний (тироксин): 130.00000 UAH без ПДВ
Тиреоглобулін (ТГ): 135.00000 UAH без ПДВ
Інсулін: 120.00000 UAH без ПДВ
Адренокортикотропний гормон (АКТГ, АСТН, кортикотропін): 270.00000 UAH без ПДВ
Пролактин (PRL) (лактогенний або мамотропний, мамотрофний гормон): 136.00000 UAH без ПДВ
Антитіла до тиреопероксидази (АТ-ТПО): 130.00000 UAH без ПДВ
Гістологічне дослідження пухлин м’яких тканин: 450.00000 UAH без ПДВ
Пренатальний скринінг II триместру вагітності з 14 по 18 тижні: альфафетопротеїн (АФП), хоріонічний гонадотропін (β-ХГЛ (вільний)), естріол (Е3 (вільний)): 300.00000 UAH без ПДВ
TORCH-комплекс lgM, lgG до: цитомегаловірусу (CMV), токсоплазми (Toxoplasma gondii), віруса краснухи (Rubella), віруса простого герпесу І та ІІ типу (HSV): 655.00000 UAH без ПДВ
Хламідія трахоматіс, ПЛР якісний: 110.00000 UAH без ПДВ
Феритин: 180.00000 UAH без ПДВ
Трансферин: 155.00000 UAH без ПДВ
Прокальцитонін: 630.00000 UAH без ПДВ
Глікований гемоглобін: 165.00000 UAH без ПДВ
Вітамін D3: 370.00000 UAH без ПДВ
Міжнародне нормалізоване відношення (МНВ): 45.00000 UAH без ПДВ
Тиреотропний гормон (ТТГ): 130.00000 UAH без ПДВ
Т3 вільний (трийодтиронін): 130.00000 UAH без ПДВ
Т4 вільний (тироксин): 130.00000 UAH без ПДВ
Тиреоглобулін (ТГ): 135.00000 UAH без ПДВ
Інсулін: 120.00000 UAH без ПДВ
Адренокортикотропний гормон (АКТГ, АСТН, кортикотропін): 270.00000 UAH без ПДВ
Пролактин (PRL) (лактогенний або мамотропний, мамотрофний гормон): 136.00000 UAH без ПДВ
Антитіла до тиреопероксидази (АТ-ТПО): 130.00000 UAH без ПДВ
Гістологічне дослідження пухлин м’яких тканин: 450.00000 UAH без ПДВ
Номер договору:
349/12
Дата підписання:
29.12.2021 16:30
Період дії договору:
до 31.12.2022 02:00
Сума договору:
69 975.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
69 975.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пренатальний скринінг I триместру вагітності з 9 по 13 тижні: хоріонічний гонадотропін (β-ХГЛ (вільний)), асоційований із вагітністю протеїн-А (РАРР-А)
Кількість
26 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Пренатальний скринінг II триместру вагітності з 14 по 18 тижні: альфафетопротеїн (АФП), хоріонічний гонадотропін (β-ХГЛ (вільний)), естріол (Е3 (вільний))
Кількість
25 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
TORCH-комплекс lgM, lgG до: цитомегаловірусу (CMV), токсоплазми (Toxoplasma gondii), віруса краснухи (Rubella), віруса простого герпесу І та ІІ типу (HSV)
Кількість
5 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Хламідія трахоматіс, ПЛР якісний
Кількість
4 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Феритин
Кількість
8 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Трансферин
Кількість
3 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Прокальцитонін
Кількість
12 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Глікований гемоглобін
Кількість
48 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Вітамін D3
Кількість
47 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Міжнародне нормалізоване відношення (МНВ)
Кількість
3 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Тиреотропний гормон (ТТГ)
Кількість
51 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Т3 вільний (трийодтиронін)
Кількість
14 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Т4 вільний (тироксин)
Кількість
30 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Тиреоглобулін (ТГ)
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Інсулін
Кількість
6 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Адренокортикотропний гормон (АКТГ, АСТН, кортикотропін)
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Кортизол (гідрокортизон)
Кількість
Період постачання
до 31.12.2022
Соматотропний гормон (соматотропін, СТГ)
Кількість
Період постачання
до 31.12.2022
Інсуліноподібний фактор росту 1 (соматомедин C)
Кількість
Період постачання
до 31.12.2022
Пролактин (PRL) (лактогенний або мамотропний, мамотрофний гормон)
Кількість
5 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Антитіла до тиреопероксидази (АТ-ТПО)
Кількість
28 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
РМП кількісний метод
Кількість
Період постачання
до 31.12.2022
Дослідження крові на сифіліс із вени методом ІФА
Кількість
Період постачання
до 31.12.2022
Дослідження крові із вени на сифіліс методом РПГА
Кількість
Період постачання
до 31.12.2022
Гістологічне дослідження біоптата шийки матки
Кількість
Період постачання
до 31.12.2022
Гістологічне дослідження пухлин шкіри
Кількість
Період постачання
до 31.12.2022
Гістологічне дослідження пухлин м’яких тканин
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
8e5778a1f83b41c498ee4351164c5e45
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв'язку зі зменьшенням обсягів закупівлі, внести зміни до пункту 3.1 розділу 3 " Ціна договору", змінити та викласти в новій редакції:
«3.1. Ціна Договору становить: 69 975,00 грн (шістдесят дев’ять тисяч дев’ятсот сімдесят п’ять
гривень 00 копійок), ПДВ не передбачений.»
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
29.12.2022 16:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
808b8b8fe85a466ab20407634c393470
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв'язку зі зменьшенням обсягів закупівлі, внести зміни до пункту 3.1 розділу 3 " Ціна договору",
змінити та викласти в новій редакції: «3.1. Ціна Договору становить: 69 975,00 грн (шістдесят дев’ять тисяч дев’ятсот сімдесят п’ять гривень 00 копійок), ПДВ не передбачений. Додаток № 1 «Специфікація» до Договору змінити та викласти в новій редакції. Додаток № 1 «Специфікація» в новій редакції додається до цієї Додаткової угоди та є невід’ємною частиною Договору.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
29.12.2022 16:30
Статус:
Опубліковано