-
Відкриті торги
-
КЕП
Індивідуальні засоби захисту Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
127 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
eadde9f5c907494fbd9e478fa4e1dd4d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-17-015237-a-c1
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40358617
-
Контактна особа:
Анастасія Журавльова +380532569979 udvm.buh@polvet.gov.ua http://polvet.gov.ua/en/main-page/
-
Адреса:
36020, Україна, Полтавська область, місто ПОЛТАВА, ВУЛИЦЯ ВОСКРЕСЕНСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВ "АГРОВЕТГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41531935
-
Контактна особа:
Андреєва Олена +380675762510 a.vetgroup@gmail.com
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ АВТОБАЗІВСЬКА, будинок 3-Б
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Номер договору:
18ВТ
Дата підписання:
21.12.2021 13:21
Період дії договору:
21.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
127 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 19 301.84 UAH)
Оплачено:
127 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 19 301.84 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комбінезон захисний з капюшоном одноразовий
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
311 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
36020, Україна, Полтавська область, місто Полава, вул. Воскресенський узвіз, 7
На карті
Респіратор з фільтрами А1Р1
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
156 пара
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
36020, Україна, Полтавська область, місто Полава, вул. Воскресенський узвіз, 7
На карті
Маска медична трьохшарова нестерильна
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
11535 пара
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
36020, Україна, Полтавська область, місто Полава, вул. Воскресенський узвіз, 7
На карті