-
Відкриті торги
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання для НУШ (ноутбуки)
162 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e4e24e3cbdc04914b7a7fcbadead5393
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-09-006009-a-c2
Замовник:
КУ "УЖГОРОДСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №8 УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22110114
-
Контактна особа:
Лариса Мигалина +380997104097 myusiba1978@ukr.net http://uzhoctavaschool.ucoz.ua
-
Адреса:
88015, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА КОРОЛЬОВА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП "РЕКВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22084687
-
Контактна особа:
Олександр Якима +380505316578 bobmarleyuzh@gmail.com
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ПЛОЩА Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 21 А
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Номер договору:
8
Дата підписання:
20.12.2021 16:06
Період дії договору:
20.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
162 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 27 000.00 UAH)
Оплачено:
162 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 27 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комп’ютерне обладнання для НУШ (ноутбуки)
Кількість
9 штуки
Період постачання
до 24.12.2021
Місце постачання
88015, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул. Ак. Корольова, 4
На карті