-
Відкриті торги
-
КЕП
Індивідуальні засоби захисту Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Сторони за волею сторін дійшли згоди зменшити суму договору на 0,80 грн. Загальна сума договору після підписання додаткової угоди складає: 96999,20 грн.
96 999.20
UAH з ПДВ
Номер:
7e01118d5c0c455e8aa2a02afea332d3
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-17-013817-a-c1
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40358617
-
Контактна особа:
Анастасія Журавльова +380532569979 udvm.buh@polvet.gov.ua http://polvet.gov.ua/en/main-page/
-
Адреса:
36020, Україна, Полтавська область, місто ПОЛТАВА, ВУЛИЦЯ ВОСКРЕСЕНСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВ "АГРОВЕТГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41531935
-
Контактна особа:
Андреєва Олена +380675762510 a.vetgroup@gmail.com
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ АВТОБАЗІВСЬКА, будинок 3-Б
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Опис:
Сторони за волею сторін дійшли згоди зменшити суму договору на 0,80 грн. Загальна сума договору після підписання додаткової угоди складає: 96999,20 грн.
Номер договору:
17ВТ
Дата підписання:
20.12.2021 12:59
Період дії договору:
20.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
96 999.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 634.13 UAH)
Оплачено:
96 999.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 634.13 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Халат медичний (хірургічний) з манжетами на зав’язках одноразового використання
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1250 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
36020, Україна, Полтавська область, місто Полава, вул. Воскресенський узвіз, 7
На карті
Бахіли високі з резинкою
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1500 пара
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
36020, Україна, Полтавська область, місто Полава, вул. Воскресенський узвіз, 7
На карті
Рукавички хірургічні латексні стерильні без пудри
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
250 пара
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
36020, Україна, Полтавська область, місто Полава, вул. Воскресенський узвіз, 7
На карті
Рукавички нестерильні нітрилові без пудри
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
500 пара
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
36020, Україна, Полтавська область, місто Полава, вул. Воскресенський узвіз, 7
На карті
Маска медична трьохшарова нестерильна
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
36020, Україна, Полтавська область, місто Полава, вул. Воскресенський узвіз, 7
На карті
Шапочка одноразового використання
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
36020, Україна, Полтавська область, місто Полава, вул. Воскресенський узвіз, 7
На карті
Сейф пакети
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
36020, Україна, Полтавська область, місто Полава, вул. Воскресенський узвіз, 7
На карті
Стерильні зіп пакети для відбору проб
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
250 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
36020, Україна, Полтавська область, місто Полава, вул. Воскресенський узвіз, 7
На карті
Стерильні зіп пакети для відбору проб
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
250 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
36020, Україна, Полтавська область, місто Полава, вул. Воскресенський узвіз, 7
На карті
Ємність для забору сечі
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
40 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
36020, Україна, Полтавська область, місто Полава, вул. Воскресенський узвіз, 7
На карті
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
15dcc54f73b841249bfeaaab32f8ee23
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони за волею сторін дійшли згоди зменшити суму договору на 0,80 грн. Загальна сума договору після підписання додаткової угоди складає: 96999,20 грн.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
21.12.2021 15:31
Статус:
Опубліковано