-
Відкриті торги
-
КЕП
Апарат для анестезії та апарат для анестезії високого класу (ДК 021:2015:33170000-2-Обладнання для анестезії та реанімації) НК 024:2019-47769 Апарат інгаляційної анестезії, пересувний
3 098 991.00
UAH з ПДВ
Номер:
f7d19b9572fb41c4b791d7c12f559527
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-19-003287-c-a1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №5" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993730
-
Контактна особа:
Омельчук Л.С. 380442498025 oMEla_0111@ukr.net http://5roddom.com.ua
-
Адреса:
03037, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЛОБАНОВСЬКОГО ВАЛЕРІЯ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "КСЕНКО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39330111
-
Контактна особа:
Жуков Ігор Васильович 380445410800 info@ksenko.com
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, вул. Флоренції, 1/11, офіс 197
Класифікатор ДК 021:2015:
33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїАналіз за цим CPV
Номер договору:
186
Дата підписання:
20.12.2021 00:00
Період дії договору:
20.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
3 098 991.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 516 498.50 UAH)
Оплачено:
3 098 991.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 516 498.50 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Апарат для анестезії
×
-
НК 024:2019:
47769 Апарат інгаляційної анестезії, пересувний
-
Країна виробництва:
DE Федеративна Республіка Німеччина
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Апарат для анестезії високого класу
×
-
НК 024:2019:
47769 Апарат інгаляційної анестезії, пересувний
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021