-
Відкриті торги
-
КЕП
Маслостанція СНД-200/32 (з пусковою апаратурою, кабелем та ЗІП-ом)
2 500 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b8225a3fc5174f46900bb7d8dd2d5ca6
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-17-005007-a-c1
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛИСИЧАНСЬКВУГІЛЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
-
Контактна особа:
Максим Якимець +380506060957 lisugoltender@ukr.net
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, місто Лисичанськ, ВУЛИЦЯ МАЛИНОВСЬКОГО, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ ПСС-97
×
-
Код ЄДРПОУ:
41836614
-
Контактна особа:
Пантелеєва Наталя Володимирівна +380954070279 ooopcc97@gmail.com
-
Адреса:
85340, Україна, Донецька область, Новоекономічне, вул. Пархоменка, 38-А, офіс 1
Класифікатор ДК 021:2015:
43630000-8 Частини прохідних машинАналіз за цим CPV
Номер договору:
06-638
Дата підписання:
14.12.2021 16:00
Період дії договору:
14.12.2021 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
2 500 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 416 666.66 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Маслостанція СНД-200/32 (з пусковою апаратурою, кабелем та ЗІП-ом)
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
93113, Україна, Луганська область, Лисичанськ, ВП "Шахта ім. Д.Ф. Мельникова"
На карті