-
Відкриті торги
-
КЕП
Легковий автомобіль
1 198 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
8a56d15d3991480a9fff93d78f843eac
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-10-003163-b-b1
Замовник:
КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Вишгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38423901
-
Контактна особа:
Питльована Юлія Олександрівна +380459625820 vrcpmsdbux77@ukr.net
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, вул. Кургузова, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КИЙ АВТО ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43181210
-
Контактна особа:
Кондратенко Олексій Сергійович +380673993797 fleet@kah.com.ua
-
Адреса:
02098, Україна, м. Київ, 02098, місто Київ, ВУЛИЦЯ ДНІПРОВСЬКА НАБЕРЕЖНА, будинок 16-А
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Номер договору:
217
Дата підписання:
13.12.2021 00:00
Період дії договору:
13.12.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
1 198 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 199 800.00 UAH)
Оплачено:
1 198 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 199 800.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Легковий автомобіль
×
-
Країна виробництва:
FR Французька Республіка
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
КНП "ЦПМСД" Вишгородської міської ради
IBAN:UA108201720344371005100084561
ТОВ КИЙ АВТО ЦЕНТР
IBAN:UA863006140000026005500362906
Сума
1198800.00 UAH
Статус
Оплачений
17.12.2021 12:19
Док-ти
1