• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 - 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації (НК 024-2019 - 37710 — Система анестезіологічна, загального призначення)

3 450 108.00 UAH з ПДВ
Номер: 3f6d8c47b45f4078a972bfeee3f6f5af
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-09-006666-b-c1
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "МЕДХОЛДІНГ"
Класифікатор ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїАналіз за цим CPV
Номер договору: 113
Дата підписання: 20.12.2021 10:00
Період дії договору: 20.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 3 450 108.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 225 708.00 UAH)
Оплачено: 3 450 108.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 225 708.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Наркозно-дихальний апарат
Код ДК 021:2015: 33172100-7 Анестезійна апаратура
Кількість 1 штуки
Період постачання до 25.12.2021
Місце постачання 14029, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Волковича 25 На карті
Наркозно-дихальний апарат у складі з модулем мультигазу
Код ДК 021:2015: 33172100-7 Анестезійна апаратура
Кількість 1 комплект
Період постачання до 25.12.2021
Місце постачання 14029, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Волковича 25 На карті