-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 42120000-6 Насоси та компресори (запасні частини до компресорів)
1 017 612.00
UAH з ПДВ
Номер:
2cb2c2a046ac4cd599c91b570995766b
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-04-004246-b-a1
Замовник:
Донецька залізниця
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150216
-
Контактна особа:
Погребняк Станислав Анатолійович 38(06261)6-26-33 STS.PGRBNK@DON.UZ.GOV.UA
-
Адреса:
84400, Україна, Донецька область, Лиман (Красний Лиман), Лиман
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ДОНОВАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42775590
-
Контактна особа:
Микола Хіньов 380503145599 donovat@ukr.net
-
Адреса:
69123, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, ВУЛИЦЯ ВАСИЛЯ СТУСА, будинок 8А
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Номер договору:
ДОН/НХ-21722/НЮ-В
Дата підписання:
10.12.2021 00:01
Період дії договору:
10.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
1 017 612.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 169 602.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Запасні частини до компресорів
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації