-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень пологового відділення КНП «Смілянська багатопрофільна лікарня ім. Софії Бобринської» за адресою Черкаська обл., м.Сміла, вул. Софіївська, 2 (згідно з ДСТУ Б.Д.1.1.-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва)
2 231 866.00
UAH без ПДВ
Номер:
cdec5bff496d4c7db9ba4a456d709c0c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-04-000976-b-a1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СМІЛЯНСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІМ. СОФІЇ БОБРИНСЬКОЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005409
-
Контактна особа:
Чернецька Тетяна Вікторівна +380473320628 crl.smila.ek@ukr.net
-
Адреса:
20722, Україна, Черкаська область, Смілянський р-н село Балаклея, вул.Незалежності, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "УЛЬЯНЕНКО ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2802000895
-
Контактна особа:
Володимир Ульяненко +380630771703 vyliynenko@gmail.com
-
Адреса:
20700, Україна, Черкаська область, місто Сміла, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА, будинок 79, квартира 5
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
387
Дата підписання:
08.12.2021 00:00
Період дії договору:
08.12.2021 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
2 231 866.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
1 586 968.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт приміщень пологового відділення КНП «Смілянська багатопрофільна лікарня ім. Софії Бобринської» за адресою Черкаська обл., м.Сміла, вул. Софіївська, 2 (згідно з ДСТУ Б.Д.1.1.-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва)
Кількість
1 роб
Період постачання
до 31.03.2022
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
3676241703f94b5b85e10ca40b50f257
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Дана додаткова угода фактично не являється зміною істотних умов договору, а оприлюднюється виключно з метою надання інформації про коричгування додатку №3 до договору
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
30.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
96ce50a68550401d892ea0f2ad655f61
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до змісту додаткової угоди № 2 від 24.03.2022 року.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
24.03.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
bcde8c237d5f461eb2562a6a590d61cf
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до змісту додаткової угоди № 3 від 29.06.2022 року.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
29.06.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Постанова)
Номер:
51d842e555fa4e9fa008138e8ee727a5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до змісту додаткової угоди № 4 від 27.12.2022 року.
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
27.12.2022 00:00
Статус:
Опубліковано