-
Відкриті торги
-
КЕП
34110000-1 - легкові автомобілі (Автомобіль HYUNDAI TUCSON (або еквівалент))
997 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
ea8ff150cba049efad13705605a3b0d7
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-04-001614-c-b1
Замовник:
Служба автомобільних доріг у Запорізькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25891336
-
Контактна особа:
Долгополов Денис Олексійович 380617875140 TENDER@SAD-ZP.COM.UA
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, м. Запоріжжя, вул. Українська, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Техноцентр "Навігатор"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32372548
-
Контактна особа:
Єсін Ігор Анатолійович +380684462676 test@hyundai-motors.zp.ua
-
Адреса:
69057, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул. Перемоги, буд.131А
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Номер договору:
893-21
Дата підписання:
06.12.2021 00:00
Період дії договору:
06.12.2021 00:00 - 05.12.2022 00:00
Сума договору:
997 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 166 250.00 UAH)
Причини розірвання договору:
Сторони дійшли взаємної згоди на підставі п. 8.4 Договору №893-21 від 06.12.2021 р. вважати Договір № 893-21 від 06.12.2021 р. розірваним за домовленістю сторін з дати підписання цієї додаткової угоди.
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
34110000-1 - легкові автомобілі (Автомобіль HYUNDAI TUCSON (або еквівалент))
Кількість
1 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
a5e57a51a6184a88995bc9d7ff098677
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. У зв’язку з листом Постачальника від 28.12.2021 №28.12/21-1 необхідно внести зміни до п.5.1 та п.10.1 договору № 893-21 від 06 грудня 2021 року, та викласти в редакції:
«5.1. Термін поставки товару: з дати підписання Договору до 31березня 2022року»
«10.1. Цей Договір про закупівлю набирає чинності з дня його підписання та діє по 31 березня 2022 року».
Номер додаткової угоди:
1ДУ/893-21
Дата внесення змін до договору:
30.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано