-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття під'їзду до житлового будинку №92/1 по вул. Роменська (ДК 021:2015, код 45233000-9 «Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, доріг»)
1 526 296.80
UAH з ПДВ
Номер:
b67853ac1a1740929ef686a8963129f2
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-03-000467-a-a1
Замовник:
Управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
00433331
-
Контактна особа:
Олександра Білопільська +380669145129 ukb.zakupki@gmail.com
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, Суми, ВУЛИЦЯ ПЕТРОПАВЛІВСЬКА, будинок 91
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВ БУДПРО 2018
×
-
Код ЄДРПОУ:
42524830
-
Контактна особа:
Пономаренко Олена Петрівна +380964725872 tovbp2018@gmail.com
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, Суми, вул. Черкаська, буд. 7
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Номер договору:
82/21
Дата підписання:
08.12.2021 17:49
Період дії договору:
08.12.2021 00:00 - 31.12.2023 00:00
Сума договору:
1 526 296.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 254 382.80 UAH)
Причини розірвання договору:
За згодою сторін. Відсутність фінансування.
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт дорожнього покриття під'їзду до житлового будинку №92/1 по вул. Роменська (ДК 021:2015, код 45233000-9 «Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, доріг»)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2022
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
9a01ed332e174c4f96dc065007de02a7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони узгодили продовження строку дії договору у зв'язку з затримкою фінансування.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
23.12.2022 08:53
Статус:
Опубліковано