• Відкриті торги
  • КЕП

39140000-5 Меблі для дому (Меблі для їдалень закладів загальної середньої освіти)

1 330 776.00 UAH з ПДВ
Номер: ec90651d383d4bcaaccc2c588575c3f3
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-02-007838-a-a1
Замовник: Управління освіти Чернігівської міської ради
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛІМ"
Класифікатор ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуАналіз за цим CPV
Номер договору: 949
Дата підписання: 01.12.2021 14:50
Період дії договору: 01.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 1 330 776.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 221 796.00 UAH)
Оплачено: 1 330 776.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 221 796.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стіл обідній прямокутний
Код ДК 021:2015: 39141000-2 Кухонні меблі та обладнання
Кількість 190 штуки
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 14000, Україна, Чернігівська область, Чернігів, ЗЗСО №1 (проспект Миру, 40) ЗЗСО №3 (вул. Гетьмана Полуботка, 14) ЗЗСО №7 (проспект Перемоги, 197) ЗЗСО №11 (проспект Миру, 137) На карті
Стілець обідній
Код ДК 021:2015: 39141000-2 Кухонні меблі та обладнання
Кількість 760 штуки
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 14000, Україна, Чернігівська область, Чернігів, ЗЗСО №1 (проспект Миру, 40) ЗЗСО №3 (вул. Гетьмана Полуботка, 14) ЗЗСО №7 (проспект Перемоги, 197) ЗЗСО №11 (проспект Миру, 137) На карті
Стелаж пластиковий для зберігання (на 4 скрині F2)
Код ДК 021:2015: 39141000-2 Кухонні меблі та обладнання
Кількість 4 штуки
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 14000, Україна, Чернігівська область, Чернігів, ЗЗСО №1 (проспект Миру, 40) ЗЗСО №3 (вул. Гетьмана Полуботка, 14) ЗЗСО №7 (проспект Перемоги, 197) ЗЗСО №11 (проспект Миру, 137) На карті

Оплати

Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
УОЧМР
ТОВ "ЄЛIМ"
Сума 1330776.00 UAH
Статус
Оплачений
20.12.2021 10:40
Док-ти 1