• Відкриті торги
  • КЕП

79530000-8 Послуги з письмового перекладу Переклад міжнародних та європейських стандартів для НЕК «Укренерго» (26 стандартів)

550 711.34 UAH з ПДВ
Номер: cc93add3edf24d8db783283586a95fbf
Ідентифікатор договору: UA-2021-10-29-001855-b-a1
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Постачальник: ТОВ "ГРУПА КОМПАНІЙ ФОРС"
Класифікатор ДК 021:2015: 79530000-8 Послуги з письмового перекладуАналіз за цим CPV
Номер договору: 01-237699-21
Дата підписання: 03.12.2021 00:00
Період дії договору: 03.12.2021 00:00 - 30.09.2023 00:00
Сума договору: 550 711.34 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 91 785.22 UAH)
Оплачено: 550 711.34 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 91 785.22 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
79530000-8 Послуги з письмового перекладу Переклад міжнародних та європейських стандартів для НЕК «Укренерго» (26 стандартів)
Код ДК 021:2015: 79530000-8 Послуги з письмового перекладу
Кількість 2402 аркуш
Період постачання до 31.08.2023
Місце постачання

Внесені зміни

    Номер: 4b563e7aeb77495eaf1d99256d22b58e
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, що стало підставою введення воєнного стану відповідно до Указу Президента України „Про введення воєнного стану в Україні“ від 24.02.2022 № 64/2022, Указам Президента «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» від 14.03.2022 р. № 133/2022 р. та від 18.04.2022 № 259/2022, від 17.05.2022 р. № 341/2022, а також керуючись частиною 2 статті 141 Закону України „Про торгово-промислові палати в Україні“ від 02.12.1997 р. № 671/97-ВР та листом Торгово-промислової палати України від 28.02.2022 № 2024/02.0-7.1, яким підтверджено, що зазначені обставини з 24.02.2022 року до їх офіційного закінчення є надзвичайними, невідворотними та об’єктивними обставинами, які унеможливлюють своєчасне виконання зобов’язань за укладеним договором, відповідно до п. 4 ч. 5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі», Сторони прийшли до згоди внести зміни до договору щодо кінцевого терміну надання послуг та продовження строку дії договору.
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 06.06.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ_1_від_06.06.2022р.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 9bfd44adce424b859e92589e31a039c3
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, що стало підставою введення воєнного стану на підставі Указу Президента України „Про введення воєнного стану в Україні“ від 24.02.2022 № 64/2022 з подальшим можливим продовженням періоду воєнного стану у відповідності до частини 2 статті 141 Закону України „Про торгово-промислові палати в Україні“ від 02.12.1997 р. № 671/97-ВР та листа Торгово-промислової палати України від 28.02.2022 № 2024/02.0-7.1 військова агресія Російської Федерації проти України визнана надзвичайними, невідворотними та об’єктивними обставинами (обставинами форс-мажору) з 24.02.2022 року до їх офіційного закінчення, є надзвичайними, невідворотними та об’єктивними обставинами, які унеможливлюють своєчасне виконання зобов’язань за укладеним договором, відповідно до п. 4 ч. 5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі», на підставі Листа ТОВ «ГРУПА КОМПАНІЙ ФОРС» від 20.03.2023 р. №19051/01, діючи відповідно до умов Договору від 03.12.2021 р. № 01-237699-21, Сторони прийшли до згоди внести зміни до договору щодо кінцевого терміну надання послуг та продовження строку дії договору.
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 24.03.2023 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ_2_від 24.03.2023.pdf
p7s
sign.p7s