• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Шпала дерев'яна обрізна просочена тип 2А, Брус дерев'яний просочений типу 2А (обрізний) під стрілочні переводи марки1/9

5 676 000.00 UAH з ПДВ
Номер: f761c10c299641748d1af56e7694249c
Ідентифікатор договору: UA-2021-10-08-001765-a-b1
Замовник: ФІЛІЯ "ПАНЮТИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Постачальник: ТОВ ФОРЕСТ-БУДЕКСПОРТ
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Номер договору: ПВРЗ(ВМТПЗ-166/2021-ЮВ)
Дата підписання: 29.11.2021 00:00
Період дії договору: 29.11.2021 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору: 5 676 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 946 000.00 UAH)
Оплачено: 2 802 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 467 000.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шпала дерев'яна обрізна просочена тип 2А
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 1000 шт.
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 64660, Україна, Харківська область, смт Панютине, Заводська 5 На карті
Брус дерев'яний просочений типу 2А (обрізний) під стрілочні переводи марки 1/9
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 260 м.куб.
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 64660, Україна, Харківська область, смт Панютине, Заводська 5 На карті

Внесені зміни

    Номер: df58a1622a2946a3b481f226510f0b99
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Узгоджене зменшення ціни
    Номер додаткової угоди: 1/31
    Дата внесення змін до договору: 20.12.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
д.у. 166.pdf
p7s
sign.p7s