-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля кам'яне.
983 763.00
UAH без ПДВ
Номер:
8b17c9e5b8ea415fbff3b1d9b3f575d2
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-26-000145-c-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛАРІ ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41129830
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛАРІ ТРЕЙД" +380985407628 lary-trade@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 26300, Кіровоградська обл., Гайворонський район, місто Гайворон, ВУЛИЦЯ ГАЙВОРОНСЬКА, будинок 1
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
250/17
Дата підписання:
30.11.2017 00:00
Період дії договору:
30.11.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Сума договору:
983 763.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам'яне.
Кількість
523 тонни
Період постачання
01.11.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
55200, Україна, Миколаївська область, Первомайський район, Загальноосвітні заклади Первомайського району
На карті