-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015-38430000-8 - Детектори та аналізатори (лабораторні піпетки та приладдя до них)
8 985.60
UAH з ПДВ
Номер:
e772ae36923c44cc88e9f85b774078aa
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-23-000623-c-c1
Замовник:
Донецька регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
×
-
Код ЄДРПОУ:
33361343
-
Контактна особа:
Курілова Маргарита Григорівна +380968879491 drdldpss.tender@gmail.com
-
Адреса:
87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вулиця Гризодубової, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХІМЛАБОРРЕАКТИВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23522853
-
Контактна особа:
Наталія Константінова +380672430258 konstantinova@hlr.ua
-
Адреса:
03006, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛ. ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКА, будинок 57/3
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Номер договору:
22
Дата підписання:
22.11.2021 00:00
Період дії договору:
22.11.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
8 985.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 497.60 UAH)
Оплачено:
8 985.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 497.60 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Наконечники до піпет-дозатору 2-200 мкл (1000 шт в упаковці)
×
-
Країна виробництва:
IT Італійська Республіка
Кількість
27 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Пастеровські піпетки 1 мл (500 шт в упаковці)
×
-
Країна виробництва:
IT Італійська Республіка
Кількість
4 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021