-
Відкриті торги
-
КЕП
Додаткові роботи по об’єкту: «Капітальний ремонт приміщень терапевтичного відділення Комунального некомерційного підприємства Бориспільської районної ради Київської області та Бориспільської міської ради Київської області «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» (КНП «ББЛІЛ») по вул. Котляревського, 1 у м. Бориспіль» ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник: 45450000-6-Інші завершальні будівельні роботи; 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація; ДСТУ Б..Д.1.1-1:2013»
1 734 845.11
UAH з ПДВ
Номер:
2e5bcef95393497cb42d4c83344dcc25
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-15-000372-a-b1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Бориспільської районної ради Київської області та Бориспільської міської ради Київської області "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" (КНП "ББЛІЛ")
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994132
-
Контактна особа:
Сорока Лариса Петрівна +380459561523 Larisa73.Soroka@gmail.com
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, Бориспіль, вул.Котляревського,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Атіс+1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39757481
-
Контактна особа:
Ліньков Андрій 380679949482 atislinkof@gmail.com
-
Адреса:
08301, Україна, Київська область, Бориспіль, вул.Бежівка, будинок 35
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
21/316
Дата підписання:
23.11.2021 00:00
Період дії договору:
23.11.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
1 734 845.11 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 289 140.85 UAH)
Оплачено:
1 719 202.97 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 286 533.83 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Додаткові роботи по об’єкту: «Капітальний ремонт приміщень терапевтичного відділення Комунального некомерційного підприємства Бориспільської районної ради Київської області та Бориспільської міської ради Київської області «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» (КНП «ББЛІЛ») по вул. Котляревського, 1 у м. Бориспіль»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2022
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
КНП "ББЛІЛ"
IBAN:UA678201720344301006100046552
ТОВ "АТIС+1"
IBAN:UA373206270000026007013058667
Сума
1719202.97 UAH
Статус
Оплачений
14.12.2021 12:42
Док-ти
1
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
128df37d59574b0c88b24b27f46e16c8
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внесення змін в дію договору до 31.12.2021 року
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
02.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано