-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Роботи з розробки проектної документації за об’єктом «Проектування, будівництво та облаштування міського Центру для утримання безпритульних тварин по пр. Гагаріна, 358 (будівництво нових вольєрів для собак)
749 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
8a660bdc3f984d9d9f8c567ea38e0ccb
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-22-013446-b-c1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПОВОДЖЕННЯ З ТВАРИНАМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03354431
-
Контактна особа:
Цибулька Юлія 380800504313 pochta@animals.kharkov.ua http://animals.kharkov.ua
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, Харків, м. Харків, ВУЛИЦЯ БАЛАШОВСЬКА, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ТАНКРІАБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35477493
-
Контактна особа:
Олена Кулакова +380677534570 kulakov_aaa@ukr.net
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ НОВГОРОДСЬКА будинок 1, офіс 8
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Номер договору:
02-11/21
Дата підписання:
02.11.2021 00:00
Період дії договору:
02.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
749 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
749 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Роботи з розробки проектної документації за об’єктом «Проектування, будівництво та облаштування міського Центру для утримання безпритульних тварин по пр. Гагаріна, 358 (будівництво нових вольєрів для собак)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 30.11.2021
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
КП "Центр поводження з тваринами"
IBAN:UA438201720344301006100059400
ТОВ "Танкрiабуд"
IBAN:UA553005280000026003455018561
Сума
749000.00 UAH
Статус
Оплачений
14.12.2021 11:07
Док-ти
1
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
94b08ec30eb74c688258763c42559ca3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. 22.10.2021 при оприлюдненні річного плану закупівель на 2021 рік за запланованою спрощеною процедурою закупівлі код ДК 021:2015: 71320000-7: Послуги з інженерного проектування (Роботи з розробки проектної документації за об’єктом «Проектування, будівництво та облаштування міського Центру для утримання безпритульних тварин по пр. Гагаріна, 358 (будівництво нових вольєрів для собак) була допущена технічна помилка у графі «Назва предмета закупівлі», в зв’язку з цим
замість: «Назва предмета закупівлі: Роботи з розробки проектної документації за об’єктом «Проектування, будівництво та облаштування міського Центру для утримання безпритульних тварин по пр. Гагаріна, 358 (будівництво нових вольєрів для собак)»
вважати: «Назва предмета закупівлі: Роботи з розробки проектної документації за об’єктом «Будівництво та облаштування міського Центру для утримання безпритульних тварин по пр. Гагаріна, 358 (будівництво нових вольєрів для собак)».
2.1. При проведенні спрощеної процедури закупівлі №UA-2021-10-22-013446-b в оголошенні про проведення спрощеної процедури закупівлі та у звіті про результати проведення процедури закупівлі код ДК 021:2015: 71320000-7: Послуги з інженерного проектування (Роботи з розробки проектної документації за об’єктом «Проектування, будівництво та облаштування міського Центру для утримання безпритульних тварин по пр. Гагаріна, 358 (будівництво нових вольєрів для собак) була допущена технічна помилка в графі «Назві предмета закупівлі», в зв’язку з цим
замість: «Назва предмета закупівлі: Роботи з розробки проектної документації за об’єктом «Проектування, будівництво та облаштування міського Центру для утримання безпритульних тварин по пр. Гагаріна, 358 (будівництво нових вольєрів для собак)»
вважати: «Назва предмета закупівлі: Роботи з розробки проектної документації за об’єктом «Будівництво та облаштування міського Центру для утримання безпритульних тварин по пр. Гагаріна, 358 (будівництво нових вольєрів для собак)».
2.2. У тексті оголошення про проведення спрощеної процедури закупівлі та вимогах до предмету закупівлі при згадуванні назви предмета закупівлі вважати: «Роботи з розробки проектної документації за об’єктом «Будівництво та облаштування міського Центру для утримання безпритульних тварин по пр. Гагаріна, 358 (будівництво нових вольєрів для собак)».
Номер додаткової угоди:
Протокольне рішення №142-2021
Дата внесення змін до договору:
09.11.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
908e786cf6694160be15978290ee283b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. На підставі п. 3 ч. 5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі» та п. 7.2. Договору, у зв’язку з покращенням якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, Сторони домовилися, внести до договору наступні зміни:
1.1. Пункт 1.1. Договору викласти у наступній редакції:
«1.1. Предметом договору є роботи з розробки проектної документації за об’єктом «Будівництво та облаштування міського Центру для утримання безпритульних тварин по пр. Гагаріна, 358 (будівництво нових вольєрів для собак)», код згідно ДК 021:2015: 71320000-7 – Послуги з інженерного проектування.»
1.2. Пункт 7.2. Договору викласти у наступній редакції:
«7.2. Істотні умови Договору не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов'язань сторонами у повному обсязі, крім випадків передбачених частиною 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі».
2. Усі інші умови Договору залишаються без змін і Сторони підтверджують цим свої зобов’язання.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
15.11.2021 00:00
Статус:
Опубліковано