-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт тротуару
3 966 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
c5a84d973b394a92ac72952116731533
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-01-004495-a-a1
Замовник:
КП Дубовий гай
×
-
Код ЄДРПОУ:
24908307
-
Контактна особа:
Накопія Софія Бежанівна +380617642468 dubovkapark2016@gmail.com
-
Адреса:
69063, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Глісерна, будинок 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ОЛІМПІЯ СТРОЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42035114
-
Контактна особа:
Андрій Приходько +380676182212 olimpia.bud@ukr.net
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ЛЕОНІДА ЖАБОТИНСЬКОГО, будинок 45, офіс 34
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Номер договору:
9/11
Дата підписання:
09.11.2021 00:00
Період дії договору:
09.11.2021 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
3 966 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 661 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт тротуару
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 17.12.2021
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
7b9b98046ddc454da59b8f3d0b4a465f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Оплата Замовником виконаних послуг може бути проведено поетапно
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
09.11.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
e7669c5f817b46b28278614e5902a806
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
икладення Додатку 1 та Додатку 2 до Договору 9/11-1 у новій редакції
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
22.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
c6c5dde652884e4cbbcefbd7b8769fdc
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
31.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано